KOBIETY SĄ WSPANIAŁE

O mężczyznach i relacjach damsko-męskich


#1 2010-09-30 21:46:41

 fruzka85

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 25
Punktów :   

Najgłupszy/najgorszy tekst facetów na PODRYW i wasza RIPOSTA

Wyobraźmy sobie akcje:
Zadymiony klub, tętniąca muzyka, gwar, mnóstwo ludzi wkoło... no i oczywiście ja. Stoję sobie spokojnie przy barze, popijam piwo, szukam wzrokiem koleżanek na parkiecie. I pojawia się on. Całe 170 cm wzrostu, żel na włosach, odór Bonda, żeby nie powiedzieć smród, uśmiech numer dwanaście, papierosik w ręku i sprany t-shirt. Widzę, że ledwo tu o własnych siłąch przyszedł, ale daję szansę, niech się odezwie, może chociaż zabawny jest... I stało się. Podchodzi, unosi "seksownie" brew i mówi:
- Masz taką znajomą twarz... Chyba grasz w jakimś serialu? - zagadnął i pierdolnął uśmiechem wokoło.
- Tak gram... - ja na to.
Chłopak w szoku!
- Buffy... pogromca frajerów - dodałam i odkręciłam sie na pięcie...

Zdumienie na jego twarzy było wypisane przez resztę wieczoru i nawet na mnie już nie spojrzał
Gdzie się tacy rodza? Pytam?


Bo KSW 4EVER!!!

Offline

 

#2 2010-10-04 10:41:36

 czekolada

Użytkownik

Skąd: jak Polska długa i szeroka
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Najgłupszy/najgorszy tekst facetów na PODRYW i wasza RIPOSTA

Mój ostatni "przypadek" podbija do mnie lekko podchmielony i zaczyna swoje wywody, że wiesz bo ja...(i cmoka) i takie tam- ja bardziej zainteresowana wystukiwaniem rytmu nóżką niż słuchaniem go nie zważam na to plecie, aż tu nagle on do mnie: "jaki jest Twój numer telefonu?" i nagle pojawiło sie zdziwienie namojej twarzy w głowie hęęę?? i szybka ripost: "dziewięcio cyfrowy" i poszłam a on został próbując rozkminić OCB?


Kobiece zgadywanie jest o wiele dokładniejsze, niż męska pewność.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKwasy Omega 3 Darmowa strona internetowa dla firmy Doradztwo rachunkowe Tarnów